Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Mihaela 2021-06-22

Am citit multe păreri ca șamponul usca tare parul,ceea ce înseamnă ca nu îl folosiți corect.
Șamponul se folosește doar pe scalp nu și pe lungime.Balsamul se folosește pe lungimea parului.
Sunt foarte mulțumită de aceste produse având in vedere ca in 3 decolorari și parul creste și bineînțeles mult baby hair.
Am văzut și persoane nemulțumite și am
Zis ca vreau sa încerc sa ma conving și nu îmi pare rău.
Niciodată un șampon,balsam sau masca nu îți va rupe parul dar decolorările excesive și placa da.Renuntati la ele!?

Stopień 
star star star star star
Petra Ene 2021-06-22

Am 55 de ani și îmi plac produsele de fermitate a gâtului. Devine ferm și hidratează. Îmi place parfumul și îl folosesc pe gât și pe piept și am avut rezultate frumoase.

Stopień 
star star star star star
Petra Ene 2021-06-22

Am 55 de ani și îmi plac produsele de fermitate a gâtului. Devine ferm și hidratează. Îmi place parfumul și îl folosesc pe gât și pe piept și am avut rezultate frumoase.