Stopień 
star star star star star
Oliwia 2023-06-08

Ten produkt modelujący loki jest niesamowity! Moje loki są takie lśniące i miękkie. Absolutnie polecam

Stopień 
star star star star star
Zosia 2023-06-08

Najlepsza kombinacja ever! Polecam używać razem!

Stopień 
star star star star star
Katarzyna 2023-06-06

Ta maska do włosów to cud! Bardzo zmagam się z puszącymi się włosami, ale ten produkt sprawia, że moje włosy są takie gładkie.

Stopień 
star star star star star
Maja 2023-06-06

Użyłem wielu produktów tworzących loki, więc ten jest jednym z moich ulubionych. Włosy wyglądają na zadbane i puszyste

Stopień 
star star star star star
Dorota 2023-06-05

Moje włosy nie są bardzo kręcone, ale maska ​​pomaga mi je zmaksymalizować

Stopień 
star star star star star
Ela 2023-06-05

Wypróbowałam produkty i bardziej spodobała mi się maska ​​do włosów. Bardzo gładkie i miękkie włosie. Pachnie tak ładnie jak po wizycie u fryzjera

Stopień 
star star star star star
Ania 2023-06-01

Nigdy nie marzyłam o miękkich i zdrowych włosach, ale Keratin Silk pomógł mi to osiągnąć

Stopień 
star star star star star
Grazyna 2023-06-01

Najlepsza konsystencja, jakiej kiedykolwiek używałem. Balsam jest kremowy, a szampon dość płynny, co jest dobre. Uwielbiam efekt produktu.

Stopień 
star star star star star
Lena 2023-05-31

Uwielbiam konsystencję i zapach produktu. Efekt też super!

Stopień 
star star star star star
Ewa 2023-05-31

Używałam tej maski i jestem zadowolona. Efekt widziałam już po pierwszym użyciu. Może nie był taki duży, ale moje loki wyglądały schludnie. Myślę, że będę go dalej używać jako głównego produktu do włosów.

Stopień 
star star star star star
Basia 2023-05-31

Włosy wysychają latem, po jeziorach i słońcu. Keratin Silk jakoś naprawia je dla mnie. Postaram się dalej korzystać :)

Stopień 
star star star star star
Ania 2023-05-31

Jest to szczególnie dobry środek na wypadanie włosów. Nic mi nie pomogło, nieważne ile środków próbowałam, bez rezultatu, ale przerzedzały się aż do widocznego przerzedzenia. A ten czyni cuda w dwa tygodnie. Szczególnie polecam lotion.