Stopień 
star star star star star
Chesa 2021-02-19

Minunat! Sunt înnebunită după el! Clar îl voi comanda din nou și voi continua să utilizez fașa pentru talie. Nu are miros, nu e lipicios. Am încercat mai multe mărci diferite până acum și aceasta este preferata mea!

Stopień 
star star star star star
cristina 2021-02-17

Își face treaba de minune... Pielea e mai fermă și celulita mai puțin vizibilă, în mod sigur o să-l cumpăr din nou :)

Stopień 
star star star star star
cristina 2021-02-17

Își face treaba de minune... Pielea e mai fermă și celulita mai puțin vizibilă, în mod sigur o să-l cumpăr din nou :)

Stopień 
star star star star star
Madalina Stanescu 2021-02-15

Funcționează și miroase incredibil. Are un miros plăcut de portocală/lămâie și nu e deloc înțepător. Îți lasă pielea catifelată și funcționează cu adevărat.

Stopień 
star star star star star
Madalina Stanescu 2021-02-15

Funcționează și miroase incredibil. Are un miros plăcut de portocală/lămâie și nu e deloc înțepător. Îți lasă pielea catifelată și funcționează cu adevărat.

Stopień 
star star star star_border star_border
Delia Pa 2021-02-12

potrivit indicațiilor

Stopień 
star star star star_border star_border
Delia Pa 2021-02-12

potrivit indicațiilor

Stopień 
star star star star star
Cami D. 2021-02-11

Face ce promite! E a doua oara cand il folosesc,

Stopień 
star star star star star
Cami D. 2021-02-11

Face ce promite! E a doua oara cand il folosesc,

Stopień 
star star star star star
patricia 2021-02-11

Uau! Îmi place maxim! Îți lasă pielea incredibil de catifelată și miroase uimitor! Deja văd o diferență în aspectul pielii! Mă bucur mult că mi l-am comandat!

Stopień 
star star star star star
patricia 2021-02-11

Uau! Îmi place maxim! Îți lasă pielea incredibil de catifelată și miroase uimitor! Deja văd o diferență în aspectul pielii! Mă bucur mult că mi l-am comandat!

Stopień 
star star star star star
Otilia Pivoda 2021-02-10

Îmi place la nebunie acest gel, m-a ajutat să scap de celulita din zona abdomenului. Îl voi cumpăra din nou imediat ce termin sticla. Îl recomand 100%