Podsumowanie recenzji
4.8
(5861 Recenzje)
Extraordinar!
Am comandat pt a doua tura de tratament!
Atentie insa!!! Pe biletelul cu traducerea in limba romana nu se specifica ca lotiunea tb aplicata in fiecare zi, chiar daca nu va spalati in fiecare zi parul, lotiunea tb aplicata; scrie in engleza!!! La prima tura n am citit si in engleza si banuiesc ca e foarte important sa aplicam lotiunea zilnic - de fapt, e cea mai importanta!!! Recomand gama din tot sufletul! E prima de care sunt multumita, cu toate ca am fost circumspecta initial!!!
Extraordinar!
Am comandat pt a doua tura de tratament!
Atentie insa!!! Pe biletelul cu traducerea in limba romana nu se specifica ca lotiunea tb aplicata in fiecare zi, chiar daca nu va spalati in fiecare zi parul, lotiunea tb aplicata; scrie in engleza!!! La prima tura n am citit si in engleza si banuiesc ca e foarte important sa aplicam lotiunea zilnic - de fapt, e cea mai importanta!!! Recomand gama din tot sufletul! E prima de care sunt multumita, cu toate ca am fost circumspecta initial!!!
Extraordinar!
Am comandat pt a doua tura de tratament!
Atentie insa!!! Pe biletelul cu traducerea in limba romana nu se specifica ca lotiunea tb aplicata in fiecare zi, chiar daca nu va spalati in fiecare zi parul, lotiunea tb aplicata; scrie in engleza!!! La prima tura n am citit si in engleza si banuiesc ca e foarte important sa aplicam lotiunea zilnic - de fapt, e cea mai importanta!!! Recomand gama din tot sufletul! E prima de care sunt multumita, cu toate ca am fost circumspecta initial!!!
Este super bun.. M spal de 1 an și ceva cu cele dl jazz.. Super bune.. Par frumos...crescut..dar am făcut prostia sm decolorez acum kteva luni și mi-a distrus parul în totalitate.. Îmi cade groaznic..acum merg pe cele anticadere....lm comandat zilele trecute.. Prima spălare.. Este ok.. Nu am așteptări mari dl prima folosire..recomand cu toată inima.. Face toți banii..era bine totuși dak exista și o masca la cel nou anticadere..nu doar balsam..dar este super oricum..
Este super bun.. M spal de 1 an și ceva cu cele dl jazz.. Super bune.. Par frumos...crescut..dar am făcut prostia sm decolorez acum kteva luni și mi-a distrus parul în totalitate.. Îmi cade groaznic..acum merg pe cele anticadere....lm comandat zilele trecute.. Prima spălare.. Este ok.. Nu am așteptări mari dl prima folosire..recomand cu toată inima.. Face toți banii..era bine totuși dak exista și o masca la cel nou anticadere..nu doar balsam..dar este super oricum..
Este super bun.. M spal de 1 an și ceva cu cele dl jazz.. Super bune.. Par frumos...crescut..dar am făcut prostia sm decolorez acum kteva luni și mi-a distrus parul în totalitate.. Îmi cade groaznic..acum merg pe cele anticadere....lm comandat zilele trecute.. Prima spălare.. Este ok.. Nu am așteptări mari dl prima folosire..recomand cu toată inima.. Face toți banii..era bine totuși dak exista și o masca la cel nou anticadere..nu doar balsam..dar este super oricum..
Este super bun.. M spal de 1 an și ceva cu cele dl jazz.. Super bune.. Par frumos...crescut..dar am făcut prostia sm decolorez acum kteva luni și mi-a distrus parul în totalitate.. Îmi cade groaznic..acum merg pe cele anticadere....lm comandat zilele trecute.. Prima spălare.. Este ok.. Nu am așteptări mari dl prima folosire..recomand cu toată inima.. Face toți banii..era bine totuși dak exista și o masca la cel nou anticadere..nu doar balsam..dar este super oricum..
Este super bun.. M spal de 1 an și ceva cu cele dl jazz.. Super bune.. Par frumos...crescut..dar am făcut prostia sm decolorez acum kteva luni și mi-a distrus parul în totalitate.. Îmi cade groaznic..acum merg pe cele anticadere....lm comandat zilele trecute.. Prima spălare.. Este ok.. Nu am așteptări mari dl prima folosire..recomand cu toată inima.. Face toți banii..era bine totuși dak exista și o masca la cel nou anticadere..nu doar balsam..dar este super oricum..

