Stopień 
star star star star star
Marina Simionescu 2020-08-25

Eu folosesc gama Forte Capil deja de 3 luni și pot sa va spun ca mi-a stopat căderea parului încă de la primele spălări dar apoi au început sa apară fițele noi. Acum, cdupa trei luni parul meu s-a îndesit vizibil. Sunt extrem de mulțumită.

Stopień 
star star star star star
Marina Simionescu 2020-08-25

Eu folosesc gama Forte Capil deja de 3 luni și pot sa va spun ca mi-a stopat căderea parului încă de la primele spălări dar apoi au început sa apară fițele noi. Acum, cdupa trei luni parul meu s-a îndesit vizibil. Sunt extrem de mulțumită.

Stopień 
star star star star star
Isabela 2020-08-24

Și eu îl am, super mulțumită, e super fain

Stopień 
star star star star star
Isabela 2020-08-24

Și eu îl am, super mulțumită, e super fain

Stopień 
star star star star star
Isabela 2020-08-24

Și eu îl am, super mulțumită, e super fain

Stopień 
star star star star star
Isabela 2020-08-24

Și eu îl am, super mulțumită, e super fain

Stopień 
star star star star star
Isabela 2020-08-24

Și eu îl am, super mulțumită, e super fain

Stopień 
star star star star star_border
Alextina Escu 2020-08-24

Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!

Stopień 
star star star star star_border
Alextina Escu 2020-08-24

Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!

Stopień 
star star star star star_border
Alextina Escu 2020-08-24

Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!

Stopień 
star star star star star_border
Alextina Escu 2020-08-24

Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!

Stopień 
star star star star star_border
Alextina Escu 2020-08-24

Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!