Podsumowanie recenzji
4.8
(5861 Recenzje)
Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!
Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!
Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!
Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!
Eu am folosit toata gama ... super incantata, doar lotiunea e cam aspra pt parul meu. Sampon, balsam, perfecte. Dar dupa ce ma dadeam cu lotiunea, parul parca era un pic “ingalat”. Am incercat sa nu mai dau cu lotiunea dupa ce ma spalam, a fost perfect! Firele noi inca nu le vad, dar nu mai cade cum cadea. Voi mai incerca inca o doza!

