Podsumowanie recenzji
4.8
(5861 Recenzje)
Po nieudanych zabiegach keratynowego prostowania i nanoplastii u „fryzjerek”, w końcu odnalazłam ratunek w tych produktach. Dziewczyny lepiej skupić się na dobrych jakościowo produktach niż wydawać kilkaset złotych na zabieg, gdzie efekt widać tylko chwilę do 2-3 myć, a później włosy są w jeszcze gorszej kondycji. Ja niestety się na to dałam nabrać… i teraz walczę, aby odbudować moje włosy…
Kupiłam sceptycznie nastawiona i nie potrzebnie. Córka ma tak gęste włosy, że żaden szampon ani odżywka nie działały, ąż do tej pory. Córka w końcu zadowolona. Włosy miłe w dotyku i można je bez problemu rozczesać nawet po umyciu. Rewelacja, polecam z całego serca dla wszystkich. Na pewno więcej będę zamawiać ten produkt.

