Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???
Stopień
starstarstar_borderstar_borderstar_border
Claudia2020-04-02
Eu îl folosesc de două luni și tot îmi cade. ???Nustiu ce să mai fac. Am folosit și măști făcute în casă cu uleiuri de ricin, argan, cu suc de ceapă. ???