Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.

Stopień 
star star star star star_border
Adriana 2022-01-14

Produsul este bun insa la 250 lei puteati folosi un recipient mai potrivit. Continutul este foarte vascos, iar daca vrei sa folosesti pompita iti ia cateva minute sa scoti sampon din sticla. E dezastru.