Podsumowanie recenzji
4.8
(5861 Recenzje)
Mam włosy blond rozjaśniane za ramiona, moje włosy się puszą i są lekko kręcone, do tego mało rosną. Kupiłam szampon i odżywkę by zobaczyć to cudo. Pierwsze mycie mnie nie zachwyciło, natomiast za drugim razem było lepiej. Włosy się pięknie układają są ujarzmione i jest ich dużo czego za pierwszym razem nie było. Będę nadal stosować i zobaczę czy coś urosną. Jednym słowem warto kupić
Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków! ?
Widzę wyraźne efekty na swoich włosach – są bardziej miękkie, błyszczące i zdrowsze. Używam już od kilku tygodni i rezultat przerósł moje oczekiwania. Produkty mają przyjemny zapach, dobrze się rozprowadzają i nie obciążają włosów.
Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka skutecznej pielęgnacji! ?♀️✨

