Stopień 
star star star star star
Katarzyna 2025-02-27

Ocena 10!!! Używam go już czwarty raz. Lotion jest wyjątkowy szczególnie by zastopować wypadanie włosów i by dodać objętości i połysku!

Stopień 
star star star star star
Katarzyna 2025-02-19

Szapon + odżywka super ❤️ myje wlosy co 3 dni i jestem w szoku ? moje wlosy błyszczą sa dluzsze a co najwazniejsze (przynajmniej dla mnie) nie mam po nim łupieżu a mialam ogromny z tym problem

Stopień 
star star star star star
Olga 2025-02-15

Bardzo lubię te produkty

Stopień 
star star star star star
Małgorzata 2025-02-15

Mam włosy blond rozjaśniane za ramiona, moje włosy się puszą i są lekko kręcone, do tego mało rosną. Kupiłam szampon i odżywkę by zobaczyć to cudo. Pierwsze mycie mnie nie zachwyciło, natomiast za drugim razem było lepiej. Włosy się pięknie układają są ujarzmione i jest ich dużo czego za pierwszym razem nie było. Będę nadal stosować i zobaczę czy coś urosną. Jednym słowem warto kupić

Stopień 
star star star star star
Malwina 2025-02-08

Bardzo szybka wysyłka i naprawdę dobra jakość produktu, polecam :)

Stopień 
star star star star star
Leokadia 2025-02-05

Nie spodziewałam się cudów, ale jestem naprawdę zaskoczona. Po czterech tygodniach używania VolumeLab moje włosy są gęstsze, mniej wypadają i w końcu przestały się puszyć. Nawet moja fryzjerka zapytała, co zmieniłam w pielęgnacji! Dla mnie rewelacja – na pewno zostaję przy tym dłużej.

Stopień 
star star star star star
Ala 2025-01-19

Używałam tego produktu już dużo razy i pozostawia moje włosy bardzo miękkie. Produkt jest dokładnie taki, jak obiecuje ta marka. Dziękuję Wam! Będę ponownie zamawiać gdy będę potrzebować!

Stopień 
star star star star star
Barbara 2025-01-10

Wszystko jest w tym świetne. Konsystencja, zapach i najważniejsze – efekt. Moje włosy po kilku myciach wyglądają dużo lepiej.

Stopień 
star star star star star
Sylwia 2024-10-14

Jak dla mnie rewelacja,stosuje cały zestaw od 2 miesięcy.Naprawde widać rezultaty, produkt nie przereklamowany .

Stopień 
star star star star star
Felicja 2024-09-01

Kupuję to serum od wielu lat i nadal jestem pod wrażeniem, jak dobrze działa.

Stopień 
star star star star star
Celina 2024-08-25

Używam go na nogi i pośladki od ponad tygodnia. Skóra wygląda lepiej i bardziej jednolicie. Serum szybko się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy, ma idealną konsystencję – ani za rzadką, ani za gęstą. Polecam!

Stopień 
star star star star star
Elżbieta 2024-08-16

Zdecydowanie zauważyłam różnicę już po pierwszym użyciu!!!