Podsumowanie recenzji
4.8
(5861 Recenzje)
Mam włosy blond rozjaśniane za ramiona, moje włosy się puszą i są lekko kręcone, do tego mało rosną. Kupiłam szampon i odżywkę by zobaczyć to cudo. Pierwsze mycie mnie nie zachwyciło, natomiast za drugim razem było lepiej. Włosy się pięknie układają są ujarzmione i jest ich dużo czego za pierwszym razem nie było. Będę nadal stosować i zobaczę czy coś urosną. Jednym słowem warto kupić

