Stopień 
star star star star star
Wika 2025-05-07

Ten produkt zrobił widoczną różnicę w całych moich włosach. Mam bardzo takie płaskie, cienkie włosy, ale mam ich tak dużo dzięki temu wyglądają na pełne i lśniące. A mój mąż ma grube, ale rzadkie włosy i tak że zrobił dużą różnicę w jego cienkich małych obszarach!

Stopień 
star star star star star
Wanda 2025-05-07

Moja przyjaciółka poleciła mi to serum. Co mogę powiedzieć – po aplikacji skóra jest elastyczna i wygląda na gładszą. Myślę, że przy regularnym stosowaniu efekty mogą być świetne.

Stopień 
star star star star star
Helena 2025-05-05

Na razie jestem zadowolona z produktu. Kupiłam go w promocji po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Cellulit na nogach zdecydowanie się zmniejszył. Skóra wydaje się bardziej napięta. Serum dobrze nawilża i pięknie pachnie. Na początku wygląda trochę jak olejek, ale szybko się wchłania i jest przyjemne w dotyku. Szczerze mówiąc, poświęcam trochę czasu na masaż skóry z użyciem Slimbell i uważam, że wtedy efekty są jeszcze szybsze. Zdecydowanie warto! Harmony Life nigdy nie przestaje mnie zaskakiwać swoimi fantastycznymi produktami!

Stopień 
star star star star star
Barbara 2025-05-04

Nieźle, ale nie zrobiło na mnie wrażenia.

Stopień 
star star star star star_border
Emilia 2025-05-02

No nie ma się co zachwycać, ale w sumie dobrej jakości szampon... Podoba mi się zapach, jest ładny i nie duszący. I tyle...

Stopień 
star star star star star
Krystyna 2025-05-02

Używam serum już ponad miesiąc. Nakładam je po prysznicu zamiast balsamu. Działa lepiej niż zwykły balsam i lepiej nawilża. Masuję też problematyczne miejsca (uda, brzuch) przed snem. Już zamówiłam drugą butelkę – nie wyobrażam sobie teraz pielęgnacji bez Slimbell. Zapach jest delikatny i nie koliduje z perfumami.

Stopień 
star star star star star_border
Ludmi 2025-05-02

Na mnie zadziałało, więc daję 5 gwiazdek! Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Stopień 
star star star star star
Helena 2025-04-30

Uwielbiam ten produkt! Wszyscy zauważyli, że moje włosy urosły ☺️

Stopień 
star star star star star
Renia B. 2025-04-29

Serio czuję, że ten szampon naprawia poprawia moje włosy. Bardzo je nawilża i sprawia, że czuję się dobrze. Moje włosy są grube ale zniszczone rozjaśnianiem, a to świetnie działa wraz z odżywką. I pachnie też!!!! Czuję to ciągle!!!

Stopień 
star star star star star_border
Gena 2025-04-29

Skóra jest znacznie gładsza i jędrniejsza.

Stopień 
star star star star star
Jolka 2025-04-26

Muszę przyznać, że jestem zachwycona tym szamponem! Sprawił, że moje włosy pięknie pachną i zauważyłam, że są lśniące i wyglądają zdrowo.

Stopień 
star star star star star
Jadwiga 2025-04-26

Codziennie po prysznicu stosowałam ten produkt przez cały styczeń. Ćwiczę też regularnie. Warto było! :)