Bardzo lubię ten krem. Lekki, pysznie pachnie. Widzę również rezultaty
Stopień
starstarstarstarstar
Iwona2022-07-15
Naprawdę chcę spróbować i wtedy powiem czy pomoże?
Stopień
starstarstarstarstar
Krystyna2022-07-15
Moja skóra jest bardzo wrażliwa, więc bardzo uważam na to, co na nią nakładam. Ten krem wcale jej nie podrażnia. Skóra po aplikacji jest nawilżona. Podoba mi się, że krem nie jest zbyt tłusty i szybko się wchłania.
Stopień
starstarstarstarstar
Krystyna2022-07-15
Moja skóra jest bardzo wrażliwa, więc bardzo uważam na to, co na nią nakładam. Ten krem wcale jej nie podrażnia. Skóra po aplikacji jest nawilżona. Podoba mi się, że krem nie jest zbyt tłusty i szybko się wchłania.
Stopień
starstarstarstarstar
Krystyna2022-07-15
Moja skóra jest bardzo wrażliwa, więc bardzo uważam na to, co na nią nakładam. Ten krem wcale jej nie podrażnia. Skóra po aplikacji jest nawilżona. Podoba mi się, że krem nie jest zbyt tłusty i szybko się wchłania.
Stopień
starstarstarstarstar
Iwona2022-07-15
Naprawdę chcę spróbować i wtedy powiem czy pomoże?
Stopień
starstarstarstarstar
Iwona2022-07-15
Naprawdę chcę spróbować i wtedy powiem czy pomoże?
Stopień
starstarstarstarstar
Maria2022-07-15
Bardzo lubię ten krem. Lekki, pysznie pachnie. Widzę również rezultaty
Stopień
starstarstarstarstar
Iwona2022-07-15
Naprawdę chcę spróbować i wtedy powiem czy pomoże?
Stopień
starstarstarstarstar
Anna2022-07-12
zdecydowanie warto spróbować bo bardzo dobrze uzupełnił moją pielęgnację skóry :)
Stopień
starstarstarstarstar
Anna2022-07-12
zdecydowanie warto spróbować bo bardzo dobrze uzupełnił moją pielęgnację skóry :)
Stopień
starstarstarstarstar
Paulina2022-07-09
Przyszła jesień, a z nią wszystkie moje problemy ze skórą. Gdy tylko zaczęło być zimno, skóra na szyi stała się sucha i łuszcząca. Używam teraz tego kremu i działa, bardzo dobrze pomaga mojej skórze ? ?