Stopień 
star star star star star
Paulina 2022-07-09

Przyszła jesień, a z nią wszystkie moje problemy ze skórą. Gdy tylko zaczęło być zimno, skóra na szyi stała się sucha i łuszcząca. Używam teraz tego kremu i działa, bardzo dobrze pomaga mojej skórze ? ?

Stopień 
star star star star star
Paulina 2022-07-09

Przyszła jesień, a z nią wszystkie moje problemy ze skórą. Gdy tylko zaczęło być zimno, skóra na szyi stała się sucha i łuszcząca. Używam teraz tego kremu i działa, bardzo dobrze pomaga mojej skórze ? ?

Stopień 
star star star star star
Paulina 2022-07-09

Przyszła jesień, a z nią wszystkie moje problemy ze skórą. Gdy tylko zaczęło być zimno, skóra na szyi stała się sucha i łuszcząca. Używam teraz tego kremu i działa, bardzo dobrze pomaga mojej skórze ? ?

Stopień 
star star star star star
Natalia 2022-07-08

Jestem bardzo zadowolona z kremu. skóra wygląda już lepiej :) :) :)

Stopień 
star star star star star
Natalia 2022-07-08

Jestem bardzo zadowolona z kremu. skóra wygląda już lepiej :) :) :)

Stopień 
star star star star star
Lena 2022-07-05

Mam bardzo tłustą cerę, więc moja twarz ciągle się świeci. Ten krem pomaga mi kontrolować przetłuszczanie się skóry, która teraz wygląda bardziej matowo. Stosuję go rano, a efekt utrzymuje się przez cały dzień!

Stopień 
star star star star star_border
Małgorzata K. 2022-07-04

Cienie pod oczami może nie zmieniły się tak bardzo, jak bym chciała, ale drobne zmarszczki zniknęły. Ogólnie to serum mi się podoba.

Stopień 
star star star star star_border
Małgorzata K. 2022-07-04

Cienie pod oczami może nie zmieniły się tak bardzo, jak bym chciała, ale drobne zmarszczki zniknęły. Ogólnie to serum mi się podoba.

Stopień 
star star star star star
Edyta 2022-07-03

serum stosowałam na okolice oczu i twarzy tam, gdzie pojawiają się drobne zmarszczki. bardzo lekka konsystencja, w ogóle nie klei się, nie zatyka porów. Szczególnie fajnie, że szybko się wchłania i nie trzeba długo czekać. po rozsmarowaniu odczuwalne jest lekkie mrowienie, skóra wygląda jakby była uniesiona, różnica jest szczególnie widoczna, gdy jedno oko jest pokremowane, a drugie nie. zamówię więcej na pewno.

Stopień 
star star star star star
Edyta 2022-07-03

serum stosowałam na okolice oczu i twarzy tam, gdzie pojawiają się drobne zmarszczki. bardzo lekka konsystencja, w ogóle nie klei się, nie zatyka porów. Szczególnie fajnie, że szybko się wchłania i nie trzeba długo czekać. po rozsmarowaniu odczuwalne jest lekkie mrowienie, skóra wygląda jakby była uniesiona, różnica jest szczególnie widoczna, gdy jedno oko jest pokremowane, a drugie nie. zamówię więcej na pewno.

Stopień 
star star star star star
Agnieszka 2022-07-03

Świetny krem, używam go dopiero od kilku dni, ale efekt już jest widoczny! Jak najbardziej polecam :) :) :)

Stopień 
star star star star star
Anna 2022-07-01

To moj pierwszy krem ciesze sie ze kupilam go z powodu zmarszczek. Skora jest odzywiona i pelna zycia